free landing page html templates

Kurumsal

Varyap Evden Eve Nakliyat
Varyap Nakliyat
Sektördeki 30.yılımıza emin adımlarla ilerleyen bir kurum olarak, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan hizmet ve kalite anlayışımızla çağımızın gerektirdiği tüm teknolojik alt yapıya yatırımlar yaparak hizmet yelpazemizi ve ağımızı sürekli olarak genişletiyoruz.

Varyap Nakliyat olarak bugün ulaşmış olduğumuz konumumuza; gücümüzü müşterilerimizin vermiş olduğumuz hizmetten duydukları güven sayesinde ulaştık. Geçmişten günümüze standart taşımacılık anlayışının ötesinde bir hizmet vermeyi kuruluşumuzun temel ilkesi edindik. Ve bu doğrultuda lojistik çözüm arayışlarınızda sizlere en kaliteli, güvenilir, aracısız bir hizmet vermenin onurlu gurunu yaşıyoruz.

Varyap Nakliyat; genç, dinamik ve profesyonel elemanları ile faaliyet gösterdiği taşımacılık sektöründe yepyeni bir boyut ile evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis ve fuar taşımacılığı, depolama hizmetleri, ambalajlama işlemi, asansörlü nakliyat olmak üzere geniş hizmet yelpazesine sahip bir öncü firmadır. Kuruluşumuzdan bugüne kadar sizlere en iyi hizmeti verebilmek amacıyla özellikle evden eve nakliyat işlemlerinizde sektördeki yenilikleri takip ederek profesyonel bir taşıma hizmeti sunarak aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Amacımız nakliye işlemlerinizde sizlere en ekonomik, aracısız, profesyonel bir şekilde verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

‘’Kendi evimizi taşıyoruz’’ düşüncesi ile sektördeki çalışmalarımıza tüm engelleri aşarak güçlü referanslarımızla yolumuza devam ediyoruz.

Müşterilerimizin en hassas olduğu konulardan biri de şüphesiz ambalajlama konusudur. Alanında uzman kadromuzla sıfır hata sorunsuz hizmet anlayışımızla eşyalarınızı profesyonel bir şekilde şehirlerarası, şehir içi, evden eve nakliyat olmak üzere sağlam bir şekilde sorunsuz kaliteli hizmetler veriyoruz. Kırılma ve çizilme derdi olmadan sigortalı bir biçimde güven içerisinde taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Whatsapp destek hattımızda 7/24 tüm öneri ve taleplerinizi değerlendirerek her daim yanınızda olduğumuzu ve işi profesyonel evden eve nakliyat firması olduğumuzu bir kere daha sizlere sunuyoruz.

Varyap Nakliyat
Evden eve nakliyat işlemlerinizde; eski evinizden eşyalarınızın alınmasıyla başlayan süreçte Varyap Nakliyat güvencesiyle yeni evinize taşınmanıza kadar geçen tüm sürece sizlere destek hizmeti sağlıyoruz.


Neden Varyap Nakliyat?
Varyap Nakliyat tüm müşterilerine kurumsal bir hizmet vermektedir.
Türkiye’nin dört bir yanına evden eve nakliyat hizmetinde garantili taşımacılık yapar.
İstediğiniz zaman istediğiniz bir araç tedarik edilir.
Uygun fiyat garantisiyle evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, asansörlü nakliyat, depolama hizmetini güvenle gerçekleştirir.
Tüm taşıma işlemlerinizde standartların üzerinde bir sistem kuran Varyap Nakliyat, tüm ihtiyaç ve beklentilerinize anında çözüm üretir.
Sıfır risk sistemi baz alınarak eşyalarınız güvenle taşınılır.
Varyap Nakliyat tüm taşıma işlemlerinizde aracısız olarak bir hizmet vererek güven verir.
Bizi tercih eden tüm müşterilerimize ‘Kendi evimizi taşıyoruz’ düşüncesiyle geçmişten günümüze bireysel ve kurumsal olarak sektördeki öncü liderliğimizi devam ettiriyoruz.